Noc s FAIR TRADE

V pátek 11. března 2016 jsme ve škole neskončili hned v brzkém odpoledni. Více jak 30 žáků 2. stupně a fairtradová skupina naší školy pobrali spacáky, spoustu dobrého jídla a sešli jsme se v podvečer v tělocvičně, abychom si spolu strávili čas i jinak než ve školních lavicích. Nasmáli jsme se při různých hrách, povídali jsme si o tom, co vlastně víme o světě a o fairtrade, s očima navrch hlavy a občas

i s nejistým rozechvěním jsme objevovali taje školy při noční bojovce, … a bylo nám dobře.

Děkuju všem, kteří přišli a utvořili perfektní partu. A klobouk dolů a velké díky patří všem, kdo jakkoliv přiložili ruku k dílu. Je radostí s vámi spolupracovat.

Níže si můžete přečíst autentické postřehy účastníků a podívat se na fotky.

Petra Schnaubertová

Na co budu nejvíc vzpomínat?

Noční bojovka byla super! 🙂
Budu navždy vzpomínat na báječné hry a poučky o FT.
Strašení na noční bojovce.
Nej byla noční bojovka!
Na celý večer!!
Noční bojovka ve škole je nejlepší 🙂
Nejvíc mě bavila bojovka.
Na všechno! Bylo to super 🙂
Celej večer jsem se bavila, byla zábava.
Nejvíc? Nevím, pro mě byl velkej zážitek celá noc a hrozně moc jsem si to tu nakonec užila, víc než jsem čekala.
PS: Noční škola je úplně úžasná 🙂

Vzpomínat budu na celou akci.
Ráda budu vzpomínat na celou tuhle akci o FT.
Budu vzpomínat na celý večer, na to, co jsme spolu zažili. Byla to super Noc s FT 🙂
Nejvíc budu vzpomínat na celý večer, super lidi, co tu se mnou byli, a na všechnu tu zábavu, co jsme tu zažili. 🙂 Děkuju paním učitelkám a holkám a klukům z FT, že pro nás tento večer uspořádali.
Budu vzpomínat na celou tuhle akci 🙂