3. kolo ligy škol v barevném volejbalu – 9.4.2014 Slavia HK

• 3. kolo ligy škol v barevném volejbalu – 9.4.2014 Slavia HK

Volejbal na Slavii zvládly děti s přehledem. Bylo vidět, jak se postupně během dvou let, co liga existuje, naučily hrát samostatně, hlídat si začátky utkání a pravidelně se střídat při hře. Družstva hrála zodpovědně a s nadšením a i ti největší „výtržníci“ tentokráte nezlobili. Uspěli na výbornou, jak dokazují výsledky. Největší obavy byly z modrého volejbalu, sedmák Jára Špaček onemocněl a Adéla Hrudková jela hrát divadlo na Slovensko. Nakonec hráči Vojta Podroužek, Lenka Peikerová a Agáta Hájková předvedli vrcholný výkon a ve druhém kole obsadili po předchozím tréninku kapitána Vojty Podroužka dokonce 1. místo. Agáta byla tak vytížená, že stačila ještě hrát za původní družstvo a vybojovat s Jirkou a Alicí 3. místo v oranžové skupině. Ve žlutém volejbale již potřetí vyhrála děvčata – Götzová, Kubiasová a Hrudková a v oranžovém zaslouží pochvalu Ondra Holík a David Podroužek, kteří jako nejmladší členové této kategorie obsadili pěkné druhé místo. Překvapila i Bára Hradilová, která se spoluhráčkou z pouchovské školy vyhrála skupinu B. Pro informaci: závěrečné kolo, kde budou vyhodnoceny školy a nejlepší družstva, se bude konat pravděpodobně 20. května v Plotištích.

Žlutí

1. místo : Kubiasová Aneta, Hrudková Nela, Götzová Nikol