Adventní koncert s férovou kavárnou

• Adventní koncert s férovou kavárnou

V neděli 1. prosince se sešli všichni, kterým záleží na kuklenské škole, aby společným zpíváním a hraním u vánočního stromku zahájili advent.

Posluchače čekaly vánoční koledy a písně v podání pěveckého sboru a vybraných hráčů na hudební nástroje. Na programu byla například píseň z filmu Polární expres, ale také několik upravených skladeb z filmu Pelíšky nebo z repertoáru Karla Gotta.

Kdo měl chuť na férový čaj, kávu nebo cukroví, mohl navštívit příjemné prostředí a nechat se obsloužit našimi žáky.

Blahopřejeme účinkujícím k vynikajícím výkonům a všem ostatním, kteří pomáhali děkujeme.

Také sympatické moderátorské duo Verča a Verča si zaslouží naši pochvalu.

V průběhu podvečera si mohli návštěvníci prohlédnout kopie vítězných prací z výtvarné soutěže a také si poslechnout z úst pana ředitele, jaké úspěchy mají naši žáci ve sportovní oblasti.

Krásné adventní dny a těšíme se, že k nám najdete cestu také 13. prosince dopoledne na tvořivé dílny a odpoledne na školní jarmark.