Adventní koncerty

Již podruhé jste si mohli přijít zazpívat každou adventní neděli spolu s pěveckým sborem naší školy vánoční koledy. Od druhé neděle se tóny dětského zpěvu, zvuky rolniček a zvonků přenesly díky rozmarům počasí dovnitř, do budovy školy. Nechyběl rozsvícený stromeček, ochutnat jste mohli i cukroví, které naše děti napekly. Kdo nestihl vyrobit adventní věnec doma, mohl si ho zakoupit u nás. Repertoár koled oproti loňskému roku zůstal stejný, jen se změnilo aranžmá. Celý sbor přišla doprovodit kapela JENTAKBAND. Odměnou pro nás všechny byly štěstím zářící oči těch nejmenších a poklidná přátelská atmosféra. A tak zase za rok, již potřetí – „Nezapomeňte v tom předvánočním shonu se na chvíli zastavit a přijďte mezi nás!“