Barevný volejbal

V pátek 21.února se to barevnými tričky volejbalových hráčů jenom hemžilo. Na naší škole se konalo 1. kolo turnaje hradeckých škol v přehazované a volejbalu. Protože se turnaj konal v domácím prostředí, byla dána možnost všem účastníkům našich kroužků zapojit se do hry. Protože někteří onemocněli, hráli nakonec i ti, na které se původně nedostalo. Děti byly rozděleny do čtyř skupin podle barev a věku. Hrálo se na čas a bojovalo se o každý bod a nejlepší výsledek. O trochu lépe dopadli „žlutí a oranžoví“, ale ostudu neudělali ani „červení a modří“, přestože někteří hráli i za vyšší věkovou kategorii. Naším cílem nebylo jenom co nejlepší umístění, ale skutečnost, že budou hrát všichni. Na závěr obdrželi všichni účastníci drobnou cenu a družstvo diplom. Celkově se turnaje zúčastnilo 29 družstev ze čtyřech škol – ZŠ Bezručova, ZŠ Plotiště, ZŠ Pouchov a ZŠ Kukleny. Pochvala patří i rozhodčím, děvčatům ze 6.B a chlapcům z 8.A, kteří svoji funkci plnili zodpovědně a pomohli i s přípravou a úklidem hřišť. A kdo dosáhl na medailové umístění ?

Žlutí (celkem 7 družstev)

1. místo : Nikol Götzová a Aneta Kubiasová ze 2.A.
2. místo : Tomáš Kůžel, Adrian Hájek a Ondra Šolar ze 2.A a 2.B.

Oranžoví (celkem 10 družstev)

2. místo : Viktorie Kubcová a Nikola Zyklová ze 4.A.
3. místo : Nikola Kůželová, Lucie Peikerová a Nela Hrudková ze 3.A a 2.B.