Legoland – Günzburg

• Legoland – Günzburg

Pro naše děti jsme opět nachystali dárek k jejich svátku a uspořádali tentokrát jednodenní zájezd do zábavného parku Legoland. Pravidelně jezdíme koncem května v domnění, že bude pěkné počasí. Letos jsme bohužel vycestovali v ten nejstudenější den na nejstudenější místo v Evropě. Účastníci zájezdu byli převážně mladší žáci, celkem 44 dětí naší školy. V Německu nás přivítal drobný déšť, který nám přestal vadit hned za vchodem u první atrakce. Když nám byla zima, schovali jsme se v Říši Faraónů, v Atlantidě nebo sledovali na běžícím pásu, jak se takové kostičky Lega vyrábějí. Asi nejvíce se nám líbila horská dráha Drak. To jsme ale netušili, že nám zprovozní lodě. A tak úplně poslední hodinu jsme trávili na vodní klouzačce a v námořní bitvě mezi piráty. Mokří, ale spokojení, jsme pak přivítali teplo a sucho v autobusu.