Matematický král

Dne 26.3. proběhla na naší škole soutěž pořádaná žáky 8.B Matematický král. Soutěžilo se zde v patnácti matematicko-logických úlohách, které z velké části připravili organizátoři soutěže. Přihlásilo se nám 13 dětí ze sedmých a osmých tříd. Své znalosti tu prosazovali po celou hodinu a nejlepší z nich se utkali v poslední, rozstřelovancí úloze. Nakonec z toho vítězně vyšel Jan Vondráček z 8.A, na druhém místě se umístili Ruda Klouček a Martin Tuže ze 7.A a na třetím místě se umístila Barbora Mrázková opět ze 7.A. V pondělí také proběhlo předávání cen, kterého se zúčastnil pan ředitel, p.ú. Hýblová, organizátoři a samozřejmě soutěžící. Nikdo neodešel s prázdnou a doufáme, že všichni byli spokojení. Příští rok se s největší pravděpodobností bude konat druhý ročník této soutěže. Těšíme se na vás.

František Šalanda 8.B

VÝSLEDKOVÁ  LISTINA