Ve středu 6. května dosáhli naši atleti skvělého úspěchu, když zvítězili v okresním kole prestižní týmové soutěže Pohár rozhlasu. Se ziskem 5 629 bodů ovládli konkurenci dalších čtrnácti hradeckých družstev a vybojovali si tak postup do krajského finále, které se uskuteční 21. května.
Družstvo nastoupilo ve složení: Lukáš Balcar, Pavel Cihlář, Vojta Hlavatý, Filip Jeřábek, Štěpán Kefurt, Kryštof Pavlis, Hugo Sitta, Marek Tajchman, Tomáš Telecký a Kuba Tesařík.
Chlapcům srdečně gratulujeme k vynikajícímu výkonu, děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a držíme palce v krajském finále!
Jitka Hušková

