Přivoláme jaro!

Na začátku března jsme už byli unavení z neustálého mrznutí a sněžení. Rozhodli jsme se proto zkrátit si čekání na jaro uspořádáním literární soutěže „Přivoláme jaro!“. Žáci 2. stupně se mohli do soutěže zapojit vlastní básničkou nebo příběhem s motivem jara a lásky. Sešly se nám krásné příspěvky, a tak rozhodování o vítězích nebylo vůbec jednoduché.

V kategorii 6. a 7. tříd zvítězila tvorba Dominika Veverky (6. A). O druhé místo se podělily žákyně 6. B Jitka Žitná a Lucie Holubcová. V kategorii 8. a 9. tříd byla nejlépe hodnocena práce Barbory Mrázkové (8. A), na druhé pozici se umístil František Šalanda (9. B) a třetí místo obsadila Irena Rossenbachová (8. A). Za všechny příspěvky děkujeme a vítězům gratulujeme!