Škola v přírodě 5.A

• Škola v přírodě 5.A

V pondělí 6. 6. odjela 5.A na školu v přírodě do Olešnice v Orlických horách na chatu Čihalka. Úžasná příroda, objednané slunečné počasí, výborná kuchyně, příjemný personál a báječné výlety si děti užívaly společně s paní učitelkou Nekolovou, paní Koudelovou a paní Teplou až do neděle 12. 6.

Jeden z výletů směřoval do polského lázeňského městečka Kudowa Zdrój. Zde jsme zkusili obratnost a sílu v Lanovém parku, navštívili jsme místní Aqua park a při procházce městečkem jsme ochutnali i místní léčivý pramen.

Další náš báječný výlet směřoval na ranč. Zde jsme viděli, jak se ošetřuje rána koně, každý si vyzkoušel jízdu na koňském hřbetě a okoukli jsme i dvoudenní hříbátko.

Jedno odpoledene jsme se vydali prozkoumat dělostřeleckou tvrz Skutina oživenou výkladem nadšeného průvodce.

Při procházce do Olešnice jsme navštívili místní pohyblivý betlém

Během našeho pobytu nechyběly ani soutěže, hledání pokladu, postřehový závod a všichni úspěšně absolvovali i stezku odvahy.