Výlet 7.B do Krkonoš

• Výlet 7.B do Krkonoš

Je 15.5.2009 a celá 7.B v čele s Martinem, Marťasem a Kapim odjíždí na čtyřdenní výlet do Krkonoš. Cesta z Hradce Králové do Velké Úpy trvala necelé tři hodiny.
Po příjezdu jsme museli ujít necelé čtyři kilometry, abychom se dostali na chatu Borůvka. Tam už na nás čekal teplý oběd a zábavné hry v lese. Okolo 19. hodiny jsme se vrátili a najedli. Večeře všem chutnala a večerní stezka odvahy nás lákala.
Druhý den jsme navštívili Pec pod Sněžkou a Relaxpark . Holky ukázaly, že si s kluky, co se odvahy týče v ničem nezadají. Celou cestu jsme šli pěšky. Mohlo to být nějakých 13 kilometrů.
V neděli, tedy třetí den našeho výletu, jsme se vypravili na Sněžku, kde jsme se náhodně potkali s panem učitelem Kejklíčkem. Celodenní procházka byla dlouhá necelých 20 kilometrů. Neděli jsme zakončili bojovkou.
Poslední den zbylo už jenom sbalit věci a vrátit se zpátky domů. A tím bych skončila vyprávění o našem školním výletě.
Hana Skalová 7.B