Návrat z karantény

• Úvod
  • Návrat z karantény

Zasíláme souhrn informací nezbytných k návratu žáků z karantény zpět do školy.

• Návrat je možný po 14 dnech bezpříznakové karantény, nebo po 7 dnech s negativním výsledkem PCR testu.
  • Možnosti absolvování PCR testu jsou tři:
    • oslovit svého praktického lékaře,
    • návštěva testovacího místa bez objednání, pro klienta do 18 let je tato možnost bezplatná,
    • čekat na výzvu pracovníka call centra při trasování (naše zkušenost: zpoždění 6-7 dní, je to tedy nejméně pravděpodobná varianta)
  • Na PCR test je možné se objednat nejdříve po 5 dnech karantény, aby byl test průkazný. Zároveň doporučujeme zajistit si termín testu včas, aby Vás případné čekání na výsledek zbytečně nepozdrželo doma.
  • Děkujeme za oznámení dne návratu žáka do školy. Ulehčíte nám tím organizaci výuky.
  • Vyučující nebudou kontrolovat negativní výsledky testů. Jsme v dobré víře, že při návratu dodržujete všechna v danou chvíli platná pravidla.

Původní webové stránky Kontaktní údaje