Otevření školy pro žáky I. stupně od 26. 4. 2021

• Úvod

Otevření školy pro žáky I. stupně od 26. 4. 2021

Provozní a režimová opatření

• Od 12. 4. probíhá vyučování na prvním stupni rotačně.
    • v týdnu od pondělí 26. 4. do pátku 30. 4. se budou účastnit prezenční výuky třídy 1.A, 2.A a 3.A
  • Provoz školní družiny bude zajištěn od 6.00h do 17.00h.
  • Vstup do budovy školy bude umožněn pouze žákovským vchodem, tedy vchodem od sportoviště.
  • Testování žáků bude probíhat každé pondělí a čtvrtek, a to formou neinvazivního antigenního testu s odběrem vzorku z přední části nosní dutiny.
    • nebude nutné testovat žáky, u kterých ještě nedoběhla lhůta 90 dní ode dne oznámení o pozitivním testu na COVID-19 (* tuto skutečnost musí zákonný zástupce žáka doložit písemným potvrzením od lékaře nebo identifikovatelnou kopií mailu, popřípadě SMS od systému chytré karantény či hygienické stanice)
    • na základě nařízení MŠMT je umožněna zákonným zástupcům žáků 1. až 3. tříd osobní přítomnost u testování jejich dítěte
  • Královehradecký kraj – Mateřské školy zahajují běžný provoz (žáci se netestují a nemají povinnost nosit roušku, personál tuto povinnost má)

Původní webové stránky