Testování žáků – aktuální informace

  • Úvod
  • Testování žáků – aktuální informace

Vážení rodiče,

podle posledních informací z MZ nás do konce února čeká pravidelné testování. V prvních 14 dnech se budeme testovat 2x týdně – v pondělí a ve čtvrtek. Testování se týká všech, tedy i očkovaných a těch, kteří jsou ve 180 dnech po prodělaném onemocnění.

Díky aktivitě Magistrátu města, může škola žákům, kteří mají pozitivní Ag test nabídnout ihned po zjištění PCR test ze slin. K provedení testu je třeba Vašeho souhlasu. Děkujeme, že s telefonátem ze školy mezi 8.15 – 8.45 budete počítat. Výsledek by Vám měl dorazit do 24 hodin, díky za jeho postoupení škole.

S pozdravem
tým ZŠ Kukleny

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny