ROZVRH HODIN

Peace Run

Vánoční besídka v 6. A

Halloween

Ačkoli Halloween připadá až na 31. října, u nás ve škole jsme ho slavili již v pátek 22. 10. Na chodbách jste tak mohli potkat kostlivce, duchy, zombie, čarodějnice, upíry a další strašidelná stvoření.

Exkurze Všestary

Stalo se již tradicí, že žáci šestých tříd v rámci hodin dějepisu navštíví Archeopark pravěku ve Všestarech. Pomocí vystavených exponátů tak mají možnost vidět předměty v původní podobě, kterou jim dali pravěcí lidé.

Branný den

Po dvouleté pauze se opět konal branný den. Pro naši třídu byl trochu speciální, protože jsme si je užili hned 2 v 1. Nejprve jsme se přesouvali po hodinovém zdržení v MHD kvůli dopravní nehodě z bodu A, což byl celkem slušný výkon, do bodu B, kde jsme nastoupili zpět do našeho původního trolejbusu. Při příchodu na Biřičku jsme se postavili rovnou na start. Asi nás to pěkně povzbudilo, neboť hned 1. hlídka ve složení Bára Šarounová, Víťa Plíva a Filip Veselý svou kategorii s obrovským odstupem vyhrála. A aniž by věděla, jak se bude závod dál vyvíjet, ochotně zapózovala reportérovi. A ono to vyšlo. Gratulujeme!

Adaptační dny

Obě šesté třídy si toto září užily hned 2 dny. První den jsme zavítali do Novohradských lesů a ten druhý se odehrál ve třídě a na školním hřišti. Oba dny byly zaměřené na vzájemné poznávání spolužáků, spolupráci, toleranci, důvěru a pomoc druhému.