6.A

ROZVRH HODIN

ŽÁKOVSKÁ

Škola v přírodě – čtvrtek

Čtvrteční den nás konečně zase potěšil sluníčkem a tak jsme si ho mohli naplno užít! Dopoledne jsme procvičili při hrách paměť, logiku a slovní zásobu, odpoledne zase rychlé nohy a orientaci v náročném terénu při hledání kešek. Poslední večer tradičně patří taneční zábavě, a tak jsme se v rytmu populárních hitů protančili až do večerky. A zítra hurá domů, těšíme se na vás!

Škola v přírodě – středa

Tak už jsme se přehoupli přes polovinu týdne a pomalu se nám to krátí. Dnes se počasí konečně trochu umoudřilo, i když sluníčko na nás vykouklo opravdu jen na chvilku. Dopoledne jsme venku hráli různé štafetové závody a taky jsme se procvičili ve vázání uzlů. Po obědě jsme vyrazili prozkoumat blízkou přírodní rezervaci, ve které jsme zkoumali různé taje a krásy české přírody. Večer jsme si opekli buřty, zazpívali si u ohně, řešili jsme logické úlohy a nakonec jsme den završili kratičkou stezkou odvahy, kterou všichni zvládli na jedničku ? A teď hurá do pelechů, dnešní den byl opravdu dlouhý … ?

Škola v přírodě – úterý

Úterní den začal slunečně, ale během dopoledne se počasí trochu zkazilo. Ráno jsme zahájili dobrovolným výklusem, ale ne všem se chtělo z vyhřátých pelechů 🙂 Dopoledne jsme stihli venku tak tak postřehový závod a slepý slalom, ke konci nás déšť zahnal do společenské místnosti, kde děti tvořily týmové vlajky pro odpolední soutěž. Část odpoledního programu opět probíhala uvnitř, boj o ostrovy s vlajkami jsme už ale zvládli za svitu sluníčka na sportovním hřišti. Večerní program byl dnes klidnější, druhý den nám dal všem celkem zabrat, a tak jsme společně hráli společenské hry, četli, kreslili a zapisovali do deníků. Všechny Vás moc zdravíme a posíláme fotky! 🙂

Škola v přírodě – pondělí

Tak jsme tady! V Orlickém Záhoří na chatě Bedřichovka. Cesta byla trochu delší, než bylo původně v plánu, čekaly nás dvě objížďky. Dnešek jsme si užili, protože počasí bylo super, celý den svítilo sluníčko. Vaří parádně, talíře k našemu překvapení míří do kuchyně prázdné 🙂 U večerního čtení jsme se příjemně unavili, a tak už všichni spí a čerpají síly na další den!

Masopust březen 2022

Dopravní hřiště květen 2022

Exkurze Praha květen 2022

Výlet Potštejn červen 2022

Barevné dny květen 2022

Slavnostní nástup 1.září 2022

Bezpečné nábřeží září 2022

Exkurze na hradeckou hvězdárnu 11.října

Halloween 21.10.

Mikuláš a Vánoce

Masopust

Sportovní den budoucích šesťáků

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny