ROZVRH HODIN

ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Halloween

V pátek 22. října se naše třída proměnila v doupě plné strašidel! Moc děkuji rodičům i dětem, protože všechny děti byly perfektní a kostýmy byly opravdu nápadité a krásné! Celý den se nesl ve strašidelném duchu, v českém jazyce jsme hledali netopýry, v matematice jsme počítali s duchy a s dýněmi a o tělocviku jsme hráli spoustu hallowenských her. Protože nás čeká ve čtvrtek další státní svátek, nezapomněli jsme ani na něj a teď jsme zase o chlup moudřejší 🙂 Všem přeji krásné podzimní prázdniny!

Bezpečné nábřeží

Ve středu jsme navštívili akci nabitou všemi různými složkami integrovaného záchranného systému a za celou třetí třídu můžu říct, že jsme si to užili! Prozkoumali jsme, jak pracují policisté, hasiči nebo třeba záchranáři. Obhlédli jsme záchranný člun a dokonce jsme se mohli posadit na policejní čtyřkolku a rozhoukat všechny houkačky. Všichni jsme se také naskládali do vězeňského autobusu a ti stateční si dokonce pohladili hada, kterého zabavila celní správa. Za vydařené dopoledne jsme se všichni odměnili balónkem a pěšky vyrazili zpátky do školy. Milí rodiče, vypadá to, že teď chtějí být všichni policistou, vojákem nebo záchranářem! Až tak se nám jejich práce líbila 🙂

Branný den

V úterý vyšlo skvělé počasí, a tak jsme se všichni radovali, jak si společně branný den užijeme. Rozdělili jsme se do tříčlenných týmů a závod mohl začít. Všichni jsme úspěšně zvládli všech pět stanovišť, na kterých jsme si připomněli například hlavní město ČR, práci s buzolou, přenos zraněného nebo volání na tísňové linky. Byl to prima zážitek! 🙂 🙂 🙂 Děkujeme deváťákům a paní učitelce Hápové!

Výlet

V družině

Vytvořili jsme si nové kamarády

Čtenářský klub

„Prodáme děti do cirkusu“

Prstové zvířátkové divadlo

Přestávka

Takhle pracovití dokážeme být o přestávce.

Naše tělo

V prvouce jsme učivo o našem těle spojili s výtvarnou výchovou.

Vysvědčení

Vysvědčení jsme oslavili královsky s korunkami na hlavě.

Původní webové stránky Kontaktní údaje