ROZVRH HODIN

Spaní ve škole

Noc v Bradavicích

Divadlo Jesličky 18. 3. 2022

V pátek jsme se vydali na divadelní představení do Jesliček, kde hrála naše spolužačka Amča Štěpánková. V představení ztvárnila čerta a její herecký výkon nás všechny nadchnul. Po cestě do školy nás zaujalo hřiště, na kterém jsme se pořádně vyřádili. Díky krásnému jarnímu počasí vznikly tyto krásné fotky.

Archeopark Všestary

Branný den – 15. 9. 2021

Dne 8. 9. 2021 jsme s 6. B vyrazili do hradeckých lesů, abychom se lépe poznali, získali společné zážitky a užili si prosluněný den. Ráno jsme vystoupili na Zděné boudě a zahráli si několik her, abychom následně vyrazili na rytířské hradiště a Biřičku. Cestou nás zlákal les plný hub, večeře tedy byla jistá, ale co k obědu? Buřty opečené na Biřičce byl vynikající nápad. Celá akce se skvěle povedla a náš vděk patří i organizátorce dne – paní učitelce Šilhábelové.

Adaptační kurz