Kontakty

Základní a Mateřská škola Kukleny

Pražská 198, 500 04, Hradec Králové 4

tel.: 495 535 592
Ředitel školy  tel.: 723 261 260
email: zskukleny@zskukleny.cz
datová schránka: wv2mdq2

Základní škola Kukleny 
Mgr. Martin Hušek – ředitel školy723 261 260
husek@zskukleny.cz
Mgr. Špliňo Martin – zástupce ŘŠsplino@zskukleny.cz
Alena Poživilová – hospodářka495 535 592, 725 721 538
pozivilova@zskukleny.cz
Miloš Marek – školník720 033 349
marek@zskukleny.cz
školní jídelna495 535 899
vonkova@zskukleny.cz
  
I. stupeň ZŠEmail
Mgr. Jiránková Karolinajirankova@zskukleny.cz
Mgr. Jizbová Hanajizbova@zskukleny.cz
Mgr. Koberová Jindrakoberova@zskukleny.cz
PaedDr. Kuliačková Radomírakuliackova@zskukleny.cz
Mgr. Sedliská Jitkasedliska@zskukleny.cz
Mgr. Štěpová Zdenkastepova@zskukleny.cz

II. stupeň ZŠ

Email
Mgr. Cestrová Zdenacestrova@zskukleny.cz
Mgr. Hápová Šárkahapova@zskukleny.cz
Mgr. Herink Michalherink@zskukleny.cz
Mgr. Hlavatá Michaelahlavata@zskukleny.cz
Mgr. Hochman Petrhochman@zskukleny.cz
Mgr. Hušková Jitkahuskova@zskukleny.cz
Mgr. Hrubá Janahruba@zskukleny.cz
Mgr. Hýblová Romanahyblova@zskukleny.cz
Mgr. Kadečková Terezakadeckova@zskukleny.cz
Mgr. Otčenášková Dagmarotcenaskova@zskukleny.cz
Mgr. Rufertová Jarmilarufertova@zskukleny.cz
Mgr. Schnaubertová Petraschnaubertova@zskukleny.cz
Mgr. Slavíčková Věraslavickova@zskukleny.cz
Mgr. Šilhábelová Luciesilhabelova@zskukleny.cz
Mgr. Zaplatílková Hanazaplatilkova@zskukleny.cz
Školní družinaEmail
Mgr. Bosáková Zuzanabosakova@zskukleny.cz
Zajacová Markétazajacova@zskukleny.cz
Koudelová Marcelakoudelova@zskukleny.cz
Vejsová Juditavejsova@zskukleny.cz
Asistent pedagogaEmail
Mgr. Jana Schovancováschovancova@zskukleny.cz
Mgr. Jaroslava Burýškováburyskova@zskukleny.cz
Mgr. Táňa Drahokoupilovádrahokoupilova@zskukleny.cz
Mgr. Iva Bejjanibejjani@zskukleny.cz
Mgr. Petr Hájekhajek@zskukleny.cz
Bc. Jan Moudrýmoudry@zskukleny.cz
Mgr. Anežka Dragounovádragounova@zskukleny.cz
Robin Řehůřekrehurek@zskukleny.cz
  
  
Mateřská škola Markova 
vedoucí uč. Mgr. Barbora Medveďová724 063 299
msmarkova@zskukleny.cz
paní učitelky724 063 343
  
Mateřská škola Plačice 
vedoucí uč. Mgr. Ivana Kohoutovámsplacice@zskukleny.cz
paní učitelky725 818 397

 Najdete nás:

Loc: 50°12’26.41″N,15°47’52.97″E

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Kontaktní údaje

Původní webové stránky

Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny