Koncert pro spolužáky a učitele

První koncert pro spolužáky a učitele připravili žáci z našich hudebních kroužků pro 5. – 9. třídu. Společně jsme strávili jednu vyučovací hodinu v malé tělocvičně a poslechli jsme si lidové i populární písně.

Někteří odvážnější si dokonce zazpívali. 

Už teď vymýšlíme spolu s paní učitelkou Slavíčkovou, jaký bude za rok  další koncert a už máme představu, jakým způsobem na něj vybereme při HV nový repertoár.

Pokud se ti koncert líbil a chtěl bys v budoucnu hrát na kytaru nebo flétnu, nezapomeň se v září včas přihlásit. Poslední setkání s muzikanty z devítky bude Letní hraní – v úterý 28. 5. v 17 hodin na stejném místě.

Věra Slavíčková

Video 1 klikni zde

Video 2 klikni zde

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny