Adventní koncert v kuklenské škole

Věříme, že nikdo z vás, kteří jste se s našimi žáky dnes vydali do Betléma, nelitoval. Začali jsme koncertem hudebních nástrojů a pěveckého sboru v respiriu na I. stupni. Vánoční atmosféru tady pomohla navodit také férová kavárna.

Muzikanti všechny skladby uvedli v premiéře. Asi nejvíc překvapily Podvod a Pohoda. Nechyběly typické vánoční písně Rolničky, Vánoce, Vánoce a Zima, zima, zima, zazněly písně z filmů Piráti z Karibiku a Ať žijí duchové a také velká zásoba koled, kde s námi zpívali diváci. Poslední koledu Narodil se Kristus Pán si zazpíval i pěvecký sbor.

Pak už převzalo osm zpěvaček štafetu. Dočkali jsme se vánočních písní od Pavla Calty, Pokáče, Nikol Štíbrové a Lucie Bílé. Na závěr zaznělo poselství z pohádky Zimní víla.

Z toho, že se vše povedlo, měly největší radost paní učitelky Šilhábelová (pěvecký sbor) a Slavíčková (hudební nástroje a moderování).

Koncert uváděly mile a přirozeně vítězky konkurzu Michaela Výprachtická a Tereza Potůčková z 9.A. Na konci všem popřály kouzelné Vánoce. Pak jsme se oblékli a naše setkání pokračovalo ještě u sportovní haly, kde máme vyřezávaný Betlém v životní velikosti. Rozsvítili jsme velký jehličnan, a i tady bylo připraveno teplé tekuté občerstvení.

Užijte si advent, Vánoce i Silvestra naplno. Pro vzpomínku na dnešní setkání přikládáme pár fotografií.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny