Čertovská diskotéka

Jako každý rok u nás ve škole proběhla mikulášská diskotéka pro děti z prvního stupně. Tento rok byl však jiný, celou diskotéku uspořádali jen členové žákovského parlamentu. V tělocvičně se plnilo několik aktivit, při kterých mohlo být i slyšet doprovod našeho DJ z 6. třídy. Nakonec si všichni společně zatančili to, co se předtím naučili.

Nové zpracování mikulášské besídky se všem dětem i učitelům moc líbilo a uvítali by žákovský parlament jako pořadatele pro příští besídky.

Pořadatelé ze školního parlamentu: Štěpán Kalina a Jan Koutník – aktivita s kruhy, Lucie Hrubešová – aktivita se psaním, Tereza Nováková – učení tanců a hlavní pořadatelka, Samuel Darmovzal – opičí dráha, Jacob Jurjen Duintjer Tebbens a Václav Pavel – hudba a Anna Fejksová – výzdoba.

Michal Bureš – žák 9.B

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny