DALŠÍ KRŮČEK VPŘED………………TENTOKRÁT V PODPOŘE VZDĚLÁVÁNÍ VYUČUJÍCÍCH

  • Úvod
  • DALŠÍ KRŮČEK VPŘED………………TENTOKRÁT V PODPOŘE VZDĚLÁVÁNÍ VYUČUJÍCÍCH

Finanční prostředky Královehradeckého kraje, školy a Spolku přátel ZŠ a MŠ Kukleny zamířily do nákupu učebnic, metodik a pracovních listů pro předmět Etická výchova pro vyučující. Od předmětu si slibujeme harmonizaci vztahů v třídních kolektivech. V tomto kroku vidíme možnost ovlivnit efektivitu vzdělávání našich žáků. Ambici zvýšit efektivitu výuky má i koncept doplnění učitelské knihovny. Od moderních publikací očekáváme, že podepřou informace a rozšíří poznatky, které jsme nabyli během série webinářů na téma formativního hodnocení.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny