HAP ( Hradecký atletický pohár) – aneb Kukleny létají vysoko


Dne 21.3. se konaly první jarní atletické závody – Hradecká laťka.Vybraní žáci pilně trénovali a bylo to vidět. Létali opravdu vysoko.

Ve velké konkurenci jsme získali několik medailových umístění a dokonce si 3 naši borci zlepšili osobní rekordy. A nesmím zapomenout na nejlepší výkon dne. Kryštof Pavlis (7.C) a jeho krásných 170 cm ohromili všechny přítomné diváky . Kryštof zároveň vyrovnal kuklenský rekord z KF v Poháru Rozhlasu před několika lety!


Po sečtení všech bodů je naše škola po první části atletického trojboje na 3. místě! Ještě nás čeká nejrychlejší a nejvytrvalejší hradečák, tak nám držte pěsti, obhajujeme totiž z loňského roku celkové vítězství!!!

medailová umístění :

Simona Krkonošková (7.A) 139 cm – osobní rekord – 2. místo
Jan Halouzka (7.C) 135 cm 1. místo
Hugo Sitta (7.B) 135 cm 3. místo
Kryštof Pavlis (7.C) 170 cm – osobní rekord – 1. místo
Ota Tomášek (8.B) 156 cm – osobní rekord – 2. místo

Šárka Hápová

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny