Hlavohry – nový kroužek na ZŠ Kukleny

Od druhého pololetí u nás na škole otevíráme nový kroužek pro žáky 6. až 9. ročníku. Je určen pro všechny, kteří si rádi zapřemýšlí nad záludnými úkoly, hádankami, logickými problémy, šifrovačkami nebo tangramy. Kromě toho spolu budeme hrát deskové a karetní hry, které jsme k nám do školy nově nakoupili (např. Ubongo, Quartino, Abaku, Lušťovky, Quixo, Blokus, Lušťovky a mnoho dalších).

Cílem kroužku je rozvíjet nadání žáků, jejich kreativitu a schopnost řešit problémy samostatně i v týmu. Kroužek bude probíhat každý čtvrtek od 14:30 do 15:30 (první setkání se uskuteční 2. února 2023). Vedoucími kroužku jsou p. uč. Vojtěch Jedlička a p. uč. Zdena Cestrová.

Zápis do kroužku je možné provést v systému SIRS od 19. ledna do 1. února 2023.

Přímý odkaz: https://sirs.cz/z-7fd8090f3700c86f.htm

Kapacita kroužku je 4 až 16 žáků, cena 350 Kč za pololetí. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, obraťte se na p. uč. Vojtěcha Jedličku.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny