Hradecké sportovní hry mládeže 2022

• Úvod
  • Hradecké sportovní hry mládeže 2022

Naši sportovci slaví další velký úspěch! V konkurenci 16 základních škol v Hradci Králové  obsadili v  atletické soutěži  Hradecké sportovní hry mládeže v soutěži týmů krásné 2. místo, kdy se před ně dostali pouze sportovci ze základní školy Štefcova. V samostatně hodnocené kategorii starších žáků  jsme se  umístili také na 2. místě.

Všichni statečně bojovali ve svých disciplínách, někteří se dostali i na stupně vítězů:

skok vysoký : 1.místo   Samuel Darmovzal – 145cm ( 7. třída –  kat ml. žáci  )

2. místo  Adam Kněžour       165cm ( 9. třída –   kat st. žáci  )

3. místo  Veronika Ryklová    140cm  ( 9. třída –  kat st. žákyně )

běh 1500m    2. místo   Tomáš Hruška        4: 42    ( 8. třída – kat st. žáci )

běh 800m      2. místo   Anna Kučírková      2:34    ( 8. třída –   kat st. žákyně )

skok daleký   3. místo  Kateryna ParkKomenko  438cm ( 8. třída – kat st. žákyně )

V plavecké soutěži naši borci statečně drželi krok se závodními plavci a v kategorii týmů obsadili 10. místo.