Koncert ke Dni matek

16. května v 17 hodin zahájil pan ředitel Martin Hušek setkání všech, kteří byli zvědaví, co si pro ně žáci a paní učitelky připravili. 

Novinkou byla tentokrát například čtveřice moderátorů z devátých tříd. Zdravotní indispozice jedné z dívek patnáct minut před začátkem, kdy už hala byla zaplněná diváky, nás zaskočila jen na malou chvíli. Bez váhání se s velkou odvahou a kamarádským gestem zhostila její role (bez předchozí přípravy) spolužačka Kristina Kodymová z 9.A a naši situaci zachránila. Patří ji za to velký obdiv a pochvala. Další kolegové byli Tereza Potůčková z 9.A, Pavel Vítek z 9.B a Sam Piki Darmovzal z 9.B.

Abyste si atmosféru mohli znovu připomenout, přikládáme program a fotografie.

klikni zde na video

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny