Konkurz na moderátory jarního koncertu ke Dni matek

• Konkurz na moderátory jarního koncertu ke Dni matek

V úterý 26. dubna se rozhodovalo o tom, kdo bude uvádět koncert pro naše maminky. Tříčlenné odborné porotě se postupně představily dvě dvojice kandidátů. Za svou snahu, odvahu a celkově zodpovědný přístup si Matyáš, Michal, Eliška a Anička z osmých tříd zaslouží velkou pochvalu.

Dva úvodní úkoly měli žáci možnost si předem rozmyslet a nacvičit doma. Následovala dvě zadání od poroty, na která museli zareagovat po desetiminutové přípravě na místě.

Ani někteří profesionálové by nepředvedli lepší výkon. O vítězi rozhodly rovným dílem všechny čtyři disciplíny a bodový rozdíl byl minimální.

Vítězkami se staly Anna Křížová a Eliška Perná. Děvčatům gratulujeme a vy je můžete vidět ve čtvrtek 5. května v 17 hodin v respiriu na prvním stupni.

Druhá dvojice Matyáš Pech a Michal Bureš byla přizvána jako asistenti režie tohoto koncertu. Svůj moderátorský sen si pak mohou splnit na některé z našich dalších akcí.

Mgr. Věra Slavíčková