Konkurz na moderátory v ZŠ Kukleny

  • Úvod
  • Konkurz na moderátory v ZŠ Kukleny

Ve čtvrtek 16. listopadu jsme rozhodovali o tom, kdo se stane moderátorem nejbližšího školního koncertu. Přihlásily se dvě dvojice žáků z devátých tříd. Zhruba polovinu svého vystoupení si žáci mohli předem připravit, druhou část zadala porota na místě. Příprava byla přibližně pět minut. Všichni čtyři uchazeči přišli s velkou odvahou a zároveň pokorou. Zaujalo nás velmi sympatické vystupování a skvělý kontakt s posluchači (členy komise). Dívčí dvojice se lépe zhostila úkolů, na které se dalo připravit předem, chlapci zaujali humorem, citlivou improvizací a zajímavými dotazy směrovanými k porotě. Závěrečný bodový rozdíl nebyl příliš velký, a tak i když vyhrát může pouze jedna dvojice, získali i druzí v pořadí příslib, že se svého moderátorského snu dočkají také, jen o něco později. Zvítězily Tereza Potůčková a Michaela Výprachtická z 9.A. Můžete se na ně těšit 7. prosince od 16 hodin v respiriu na I. stupni, kde vás
budou provázet adventním koncertem pěveckého sboru a hráčů na hudební nástroje. Spolu se svými kolegy Samuelem Darmovzalem a Pavlem Vítkem z 9.B pak budou moderovat v květnu velký koncert ke Dnu matek. Za spolupráci děkuji paní učitelce Táně Drahokoupilové a panu učiteli Vojtěchu Jedličkovi.

Věra Slavíčková

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny