LVZ Benecko 2023

Nastal opět poslední lednový týden a vybraní sedmáci a osmáci zase po roce  vyrazili  na ,,lyžák“. Naplánované jsme to měli  výborně, i přes špatné sněhové podmínky nám konečně začalo sněžit, vleky pustili přesně v den našeho příjezdu a byli jsme tedy první letošní lyžák, který mohl lyžovat. Takže nic nebránilo tomu, abychom si to všichni pořádně užili!

A to se také povedlo. Trénovali jsme jak na lyžích, tak na SNB (běžky jsme letos pro nedostatek sněhu nechali doma), pilně posilovali nožičky při X -boxu (divoká řeka nám všem dávala slušně zabrat) a nejen ta, i taneční podložka není žádná legrace. A co teprve,,běhatlon“, který pro nás připravili instruktoři na louce. Závodníci si vyzkoušeli jaké to je, když přiběhnete na pokraji vyčerpání na střelnici a máte sestřelit všechny terče.  Ale všichni to nakonec krásně zvládli           a  užili si krásný týden plný sluníčka a sněhu. I borci začátečníci, hovorově ,,úzetka“ 😊 –   ( lyžaři i snowborďáci ) na konci týdne zvládali jízdu na sedačce , na pomě a dokonce zvládli sjet celou dlouhou sjezdovku bez pádu. No a poslední den přišlo velké překvapení. Navštívili nás JŮ a HELE. Překvapili nejen nás , ale i ostatní lyžaře, takže  na sjezdovce bylo opravdu veselo.

Co říci na závěr? Máme za sebou super týden na horách, děkujeme všem instruktorům za super výuku a večery plné zábavy a už se těšíme na další akce.

Mgr. Šárka Hápová

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny