Můj rytmický hudební nástroj

Po delší přestávce jsme letos opět v hudební výchově v sedmých ročnících realizovali projekt, který sledoval hned několik důležitých cílů: Rozvoj jemné motoriky, představivosti, spolupráce v rámci rodiny, využití materiálu z rozbitých nebo již nepotřebných věcí v domácnosti…

Každý si vyrobil jednoduchý nástroj, který pak využil k doprovodu při společném zpěvu. K vidění byla jednoduchá chrastítka, která člověk vyrobí za pár minut, ale také skutečné skvosty. Asi nejnáročnější hudební nástroj se povedlo vyrobit Tamaře Horákové ze 7. A.

Mgr. Věra Slavíčková

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny