OPĚT O KROK DÁL…..……………… tentokrát v „digitalizaci“

  • Úvod
  • OPĚT O KROK DÁL…..……………… tentokrát v „digitalizaci“

Přešlapovat na místě nechceme ani během „poloprovozu“ školy. Díky finančnímu příspěvku Královehradeckého kraje a příspěvku od Spolku přátel ZŠ a MŠ Kukleny jsme investovali do softwaru počítačové učebny, do nákupu dvou 3D tiskáren, dvou ozobotů a do koupě několika sad robotických stavebnic Lego Wedo a Lego Mindstorms. Chceme věřit, že během prezenční výuky naši žáci a žákyně ocení a my budeme mít pocit, že na cestě k výzvám 21. století a k úspěšnosti našich absolventů na trhu práce, jsme opět o krok dál. Aneb přešlapovat je nám cizí.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny