Sazka olympijský víceboj

Pátek 4.3. byl pro naši školu velkým dnem. V rámci Sazka olympijského diplomu a  víceboje jsme měli velké štěstí a byli jsme vylosováni jako jedna ze 14 škol v celé republice. A výhra?  Tou byl úžasný olympijský trénink se super sehraným olympijským týmem z Prahy v čele s olympijským vítězem z Londýna roku 2012  – moderním pětibojařem Davidem Svobodou. Pro žáky bylo připaveno sportovní dopoledne, které si všichni moc užili a určitě bude na co vzpomínat. Všichni si odnášíme nejen fotky s  Davidem a jeho podpisem ,ale i super vzpomínku na úžasně zorganizovanou akci.A co říci na závěr?  Za tělocvikáře slibujeme, že budeme dál s žáky plnit Sazka olympijský diplom i víceboj a budeme doufat, že tu naši dnešní hosté nebyli naposledy.

Mgr. Šárka Hápová

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny