Setkání budoucích šesťáků

Ve čtvrtek 21. března bylo v naší hale opravdu rušno, dorazili za námi totiž páťáci ze Stěžer, Praskačky a Kratonoh. Společně jsme zažili sportovní dopoledne, které si pro nás nachystali zástupci Žákovského parlamentu pod taktovkou pana ředitele, kterým tímto ještě jednou moc děkujeme. Všichni žáci předvedli parádní výkony, ať už při florbalovém turnaji, kopu na branku, střelbě na cíl nebo na koš. Přespolní žáky čekala ještě prohlídka školy, s průvodci z řad starších spolužáků. Přechod na druhý stupeň teď bude o moc snazší, když se teď všichni už trochu známe 🙂

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny