Slovo ředitele školy    

1.2. 2023 – 30. 6. 2023

Rozběhlo se druhé pololetí školního roku. Na MŠMT se druhý pan ministr ani nestačil ohřát a již se snažíme proniknout do konceptu třetí hlavy rezortu. To, co naopak započalo velmi dobře a vzbudilo nadějná očekávání je nástup nové koalice v čele s paní primátorkou Špringerovou do čela Hradce Králové. Zájem o práci škol, výhled do budoucna, propojení školských odborů kraje, města a univerzity – to vše jsou systémové kroky, na kterých by se mohlo v budoucnu zajímavě „stavět“. Nadále jsme Školou určenou pro výuku cizinců. Část našich ukrajinských žáků se vrátila domů. Z 45 jich v danou chvíli evidujeme 29. Zřizovatel nám do roku 2023 „něžně“ posílil provozní rozpočty. Školy, které berou teplo z Opatovic jsou zaopatřeny, my plynaři ještě argumentujeme……………dále čtěte ZDE.

Mgr. Martin Hušek – ředitel školy

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny