Slovo ředitele školy    

  • Úvod
  • Slovo ředitele školy    

1. 9. 2022 – 31. 1. 2023       

Běží nový školní rok. Nebude jednoduchý, ale věříme, že přinese „systém“ do naší práce, do kroků MŠMT, zřizovatele… Zatím tomu vše nasvědčuje. Covid ztrácí na síle (a chceme věřit, že jsme připraveni na všechny organizační varianty s ním případně související). Dotažen je systém vzdělávání ukrajinských žáků (stali jsme se Školou určenou pro výuku cizinců, přijali jsme na částečný úvazek dvě ukrajinské asistentky, jednu do ZŠ a druhou do MŠ Plačice)……………dále čtěte ZDE.

Mgr. Martin Hušek – ředitel školy

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny