Vánoce v odlehčovací službě

Letos v červnu byla otevřena v Kuklenách v Honkově ulici odlehčovací služba. Tato nová budova slouží rodinám, kteří pečují o své blízké, aby si mohly odpočinout, odjet na dovolenou atd. V pátek 16. prosince uspořádali pečovatelé první vánoční besídku pro své klienty. Přišla jsem se také podívat jako zástupce KMS Kukleny. Babičky a dědečkové si napekli krásné cukroví, vše bylo vánočně vyzdobené. Rozdala jsem vánoční přání a drobné výrobky od žáků ze základní školy v Kuklenách.  Všichni byli moc potěšeni, rádi by uvítali i děti. Bohužel před Vánocemi jich bylo moc nemocných, proto jsme nechtěli zbytečně riskovat zdraví seniorů. Příště už přijdeme i s dětmi.  

Mgr. Alena Nekolová
předsedkyně KMS Kukleny

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny