Vánoční koncerty v našich mateřských školách

Jé, vy se máte, vy si jdete HRÁT do školky…“

To byla jedna z hlášek, kterou nás vyprovázeli spolužáci našich muzikantů. A nebyli daleko od pravdy. Ve školkách jsme hráli nejprve na kytary, na flétny a pěvecký sbor přidal pár koled i vánočních písní. Malé děti dokáží být fantastické publikum. Pohupují se do rytmu, když znají text, zpívají s námi a hezky spolupracují. Tak tomu bylo letos v předvánočním čase v obou našich „mateřinkách“ – v Plačicích i v Markově ulici.

Po koncertě jsme si pak reálně hráli s dětmi, klečeli jsme na koberci a málem nešlo poznat, kdo je ze školky, kdo žák základní školy a kdo paní učitelka.

Odcházeli jsme s úsměvem a nadějí, že tihle malí roztomilí kluci a holky budou brzy chodit k nám do velké školy a určitě z nich u nás vyrostou zvídaví a spokojení žáci a třeba i noví muzikanti. Pochvalu za příkladné chování a reprezentaci školy si zaslouží všech devatenáct našich žáků, takže celý pěvecký sbor (paní učitelky Šilhábelové) a Lucka, Dan, Sára, Vojta, Tamča, Viki, Simča, Kristinka, Jordan, Eliška a Vašek z „páteční skupiny“ hudebních nástrojů (paní učitelky Slavíčkové).

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny