Vítězové Poháru rozhlasu

Velkého sportovního úspěchu dosáhl náš atletický tým 15. 5. v prestižní atletické soutěži Pohár rozhlasu. Naši borci v kategorii mladších žáků s přehledem zvítězili v konkurenci 13 hradeckých základních škol. Se ziskem 4 550 bodů si zaslouženě vybojovali postup do krajského finále, které se bude konat 22.5. na královehradeckém sokolském stadionu.

Družstvo ve složení: Lukáš Balcar, Adam Dvořáček, Hugo Sitta, Kuba Tesařík, Filip Jeřábek, Honza Halouzka, Kuba Halíř, Kryštof Pavlis a Honza Šalda.

Výborných výkonů dosáhli:  Lukáš Balcar v běhu na 60 m v čase 07.47s, Kryštof Pavlis ve skoku vysokém s výkonem 158 cm, Filip Jeřábek v hodu kriketovým míčkem s výkonem 60, 05 m, Kuba tesařík ve skoku dalekém 454 cm, Honza Halouzka v osobním rekordu ve skoku vysokém 142 cm a naše štafeta na 4x 60m, která zvítězila v čase 30,21s.

Všem chlapcům gratuluji ke skvělým výkonům a děkuji za reprezentaci naší školy.

Jitka Hušková

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny