VLTAVA 2024

12. 6.

Tak jsme vše zvládli a uháníme k domovům. Na vodě není špatné počasí, je jen špatně oblečený nebo naladěný vodák. My všichni byli oblečení i naladění výborně, takže nás nic nezaskočilo a klobouk dolů před našimi zlatíčky-vodáky, byli prostě skvělí. ???

Šárka Hápová

11. 6.

Dnešní den byl ve znamení jezů. Nutno říct, že to naší borci zvládli naprosto skvěle, sice se sem tam někdo ,,cvaknul“, ale nápis na našem tričku hlásí: ,, Kdo se necvakne, jezdí pod své možnosti“, takže bylo vlastně vše v pořádku. Jen, kdyby bylo o něco tepleji…

Šárka Hápová

10. 6.

Zdravíme z Českého Krumlova. Odjezd z Branné byl trochu komplikovaný kvůli dešti, ale žádný z vodáků nechtěl odjet potupně autem, a tak všichni (za bouřlivého potlesku ostatních vodáků) nasedli statečně do lodí a opět bez ztráty kytičky dorazili do Krumlova. Počasí se umoudřilo, a tak jsme stihli i společnou procházku do centra města. Dnes se na nás těší 5 jezů, z toho 4 zrádné krumlovské???️

Šárka Hápová

9. 6.

Dnes jsme zvládli úsek Vyšší Brod-Kemp Branná. Trasu o délce 20,5km zvládli všichni borci naprosto úžasně, cestou nebyla nouze o občerstvení ani o veselé zážitky… Teď už všichni odpočívají od pádlování (pravděpodobně opět hrají volejbal – jsou neunavitelní?) v kempu a těšíme se na zítra do Českého Krumlova.

Shrnutí :

cvaknutí na jezu 0

cvaknutí o kámen 2x

uplavaná bota: 1x

rozbité koleno: 1x

nalezený reprák vodotěsný 1x

vodní bitva na lodích :1x

Další info zítra?️

Šárka Hápová

8. 6.

Tak jsme opět tu. Nová vodácká parta dnes dorazila do Vyššího Brodu, trochu jsme potrénovali na vodě, pokřtili nové vodáky a zítra vyrážíme vstříc dobrodružství ?

Šárka Hápová

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny