Adventní zpívání

• Adventní zpívání

Svá vánoční vystoupení odstartoval pěvecký kroužek již 30. 11. 2008. Zahájil tak novou kuklenskou tradici „ Adventního zpívání“. Při 1. adventní neděli jste si mohli zakoupit našimi žáky vyrobené věnce, nechyběla ochutnávka cukroví. 2. neděli jsme tak trochu zavzpomínali na čerty – naši nejmenší dostali příležitost předvést své pěvecké dovednosti. Šlo jim to velice dobře, takže už teď se těšíme na nové členy do pěveckého kroužku. Ani ti starší se nenechali zahanbit a doplnili nás krásnou ozvěnou při koledě Veselé vánoční hody. Chcete-li se i Vy správně vánočně naladit, přijďte si s námi zazpívat, máte ještě možnost 14. a 21. 12. 2008 vždy od 17 hodin před vchodem pro žáky do ZŠ Kukleny.
Již na jaře tohoto roku jsme připravili koncert našich dětí v Domově důchodců na Novém Hradci Králové. Pro velký úspěch pojedeme babičkám i dědečkům zazpívat 17. 12. 2008.