Žákovská knížka

  • Úvod
  • >
  • Žákovská knížka

Nastalá situace ohledně Covid-19 nás přiměla k urychlenému nasazení elektronických žákovských knížek (jedná se o prozatímní přehled v Tabulce Google). Plnohodnotné el. ŽK v systému Bakaláři plánujeme na ZŠ Kukleny nasadit od příštího školního roku.

Jak se ke svým známkám dostanete…

Žákům byly mailem zaslány pozvánky k nahlížení do souboru se svými známkami z jednotlivých předmětů. Ke známkám se dostanete i z této webové stránky. Klikněte níže na třídu a následně na číslo žáka (dle pořadí v abecedě). Kvůli ochraně osobních údajů nezveřejňujeme jméno ani příjmení. Pokud neznáte Vaše pořadí v abecedě, informujte se u Vaší třídní učitelky. Své známky uvidíte pouze pokud kliknete na správný odkaz a jen za předpokladu, že jste přihlášeni do svého žákovského účtu (jmeno.prijmeni@zskukleny.cz). Pokud neznáte heslo do své schránky, kontaktujte třídní učitelku nebo pište na hochman@zskukleny.cz.

(Alternativa: Pokud chcete do el. ŽK nahlížet ze svého účtu rodiče (nejen přes školní email žáka), kontaktujte třídní učitelku Vašeho dítěte a napište jí Gmailovou adresu, ze které budete chtít ŽK prohlížet. Gmailová adresa je podmínkou. Pokud ji nemáte, můžete si ji zdarma založit zde. Váš Gmail může přidat ke konkrétní ŽK také přímo Petr Hochman – stačí mu napsat ze školního účtu žáka na hochman@zskukleny.cz s touto žádostí a Vaše Gmailová adresa bude přidána. Toto je důležité ověření kvůli ochraně osobních údajů žáka.)

Klikněte na Vaši třídu:
3.A
4.A
5.A
6.A
6.B
7.A
7.B
7.C
8.A
8.B
9.A
9.B

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny