Stardance

Co o soutěži StarDance napsala jedna z moderátorek celého tanečního dne Bára Šepsová z 8.B?

Ve čtvrtek 13.2.2014 proběhl na naší škole již 4. ročník soutěže StarDance aneb Když Kukleny tančí. Dopoledne se nám ve školních kolech předvedli tanečníci z 1. a 2. kategorie. Porota vybrala celkem 4 týmy, které postoupily do velkého finále. Ve finálovém večeru se představilo 14 tanečních skupin z hradeckých i okolních škol se svými choreografiemi a v doprovodném programu jsme tleskali muzikantkám z Hudební školy Yamaha, ale i tanečníkům ze Svobodných Dvorů. Jako překvapení večera vystoupil náš pan učitel Jakub Rulc, který spolu s Ivetou Šudovou zatančil waltz, tango a quickstep. Moderování pro mě byl velký zážitek. Myslela jsem si, že to bude jednoduché, ale takový odpočinek to rozhodně nebyl. Hodně se toho na poslední chvíli měnilo, takže jsem byla vystresovaná. Ale myslím, že i přes nemalé nervy jsem to zvládla a mám z toho velmi dobrý pocit. Byla to pro mě obrovská zkušenost a jsem ráda, že se mi taková příležitost naskytla.

VÝSLEDKY ŠKOLNÍCH KOL I FINÁLE:

ŠKOLNÍ KOLO – 1. KATEGORIE

Anička Blažková – 3.B