Adaptační kurz 6.A

Dne 5. 9. 2017 jsme účastnili adaptačního kurzu. I když trval pouhý jeden den, zanechal v nás příjemné vzpomínky, které si s sebou poneseme do dalších let.

Pětikilometrový pochod, který jsme museli ujít, byl zpříjemněn různými zastávkami, kde jsme hráli nejrůznější kolektivní hry. Jedna ze zastávek, kde jsme se ocitli, bylo Staré Hradiště. Tam jsme se do sytosti vyřádili. Cestu jsme ukončili na Biřičce, kde jsme dostali papíry a každý ze spolužáků nám měl napsat něco hezkého. Den byl zakončen táborákem, kde jsme si mohli opéci buřt či něco jiného, co jsme si donesli, nebo co přinesli rodiče, neboť i oni se táboráku zúčastnili. Nakonec jsme se všichni společně vyfotili.

Marie Stradiotová

„Bylo to moc fajn, myslím, že jsme se všichni vzájmeně poznali, byla to zábava. Jen ta cesta byla trochu zdlouhavá, ale zakončení stálo za to. Naučila jsem se nové kolektivní hry, které se hrají celkem jednoduše. Opékání bylo také super až na to, že jsem připálila rohlík. 🙂 Adaptační den je tím nejlepším způsobem, jak se spřátelit a dobře se poznat. :-)“

Verča Voženílková

„Líbilo se mi, když jsme hráli hry a opékali buřty a sháněli dřevo na oheň. Ale nejvíc se mi líbilo hradiště.“

Filip Sýkora

Líbilo se mi, že jsem poznal celou třídu, že jsme byli na Hradišti a hráli Monopoly. Líbilo se mi, jak jsme hráli tu loketovou hru a na ty hady, že jsme opékali buřty. Jsem hrozně rád, že jsem poznal celou třídu a paní učitelku. A líbilo se mi, že jsme chodili lesem.“

Marek Vyleťal

„Libil se mi celý den, ale líbilo se mi, jak pod námi křupla lavička a chození.“

Kristýnka Huňáčková

„Mně se líbilo vše, ale nejvíc se mně líbilo Hradiště. Poznala jsem se s novými kamarády. Počasí nám přálo, i když malinko pršelo, ale to nevadí. Táborák byl hezký. Všem se to moc líbilo.“

Anet Kubiasová

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny