Adaptační kurz 6. B

V pondělí 11. 9. jsme se s třídou 6. B vydali na adaptační den. A ačkoliv se jednalo pouze o jeden den, zažili jsme spoustu zábavy a příjemných chvil. Počasí nám zcela nepřálo, ale my jsme si nenechali zkazit náladu. Naše adaptační putování začalo u školy, odkud jsme se přesunuli na hlavní nádraží a poté autobusem do Malšovic. První zastávka byla u Zděné boudy, kde nás čekala první seznamovací hra. Po cestě jsme hráli různé kolektivní hry na seznámení a utužení nového kolektivu. Velkým zážitkem bylo Staré Hradiště, které jsme si velmi užili. Náš den končil na Biřičce, kde nás čekali ještě dvě hry. Poté už jsme vytáhli buřty, připravili oheň a pustili se do opékání. Byli jsme velmi rádi, když se táboráku zúčastnili i rodiče, kteří sem spěchali mnohdy přímo z práce.

Petra Viktorinová

Mně se líbilo Hradiště a táborák. Ale nejvíc se mi líbily hry. – Patrik Michálek

Na adapťáku to bylo super. Ale nejvíc se mi líbilo na Biřičce, to jak jsme měli na zádech papír a ostatní nám na ten papír něco psali. Nebo to opékání bylo taky fajn. Vážně super den. – Natálie Moravová

Líbily se mi hry, které jsme hráli např. molekuly, a „opejkačka“ byla taky moc dobrá. – Jan Jahodka

Líbilo se mi, že jsme hráli hry, u kterých jsme se seznamovali, a nikdo nebyl odstrčený, spíš jsme spolupracovali. Na Hradišti jsme se vyblbli. A pak uviděli rybník a začali jsme opékat buřty. – Nela Hrudková

Na adapťáku to bylo super. Nejvíc mě to bavilo na Hradišti. Bavila mě třeba hra molekuly. Moc mě bavilo opékání buřtů a hraní vybiky. Prostě super! – Adrian Hájek

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny