Adaptační kurz 8. B

  • Úvod
  • Adaptační kurz 8. B

Komu by se nelíbilo využít posledních podzimních paprsků slunce a být ještě aspoň chvíli mimo školní lavice?

V rámci učiva dějepisu, zeměpisu a občansko-rodinné výchovy jsme se zúčastnili exkurze do zámku Hrádek u Nechanic. Před cestou jsme ještě zjišťovali různé informace o tomto památkovém objektu a přímo na místě nás pak provázel sám pan kastelán.

Během dne jsme ještě zařadili několik her, a tak nám čas strašně rychle utekl. Doufáme, že se nám podaří zdolávat nástrahy výuky v osmém ročníku stejně dobře, jako jsme se popasovali se zhoršením počasí ve druhé části výpravy. Naštěstí nejsme z cukru…

Všichni zaslouží pochvalu zejména za turistický výkon při zpáteční cestě! Autobus nám neujel… hurááá!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny