Back to school

V úterý 12. 9. 2017 bylo po celé dopoledne na škole rušno. Naše obrovská sportovní hala patřila kolám, koloběžkám, adrenalinu, top českým sportovcům, soutěžím, různým hrám a věcným odměnám za jednotlivé sportovní výkony našich žáků. Jako jedna z pěti škol v České republice jsme byli součástí 7. pokračování tour po základních školách se sportovně-vzdělávacím programem AUTHOR BACK TO SCHOOL, kterou si pro nás připravila VSA Xtreme v rámci prevence rizikového chování. Děti z našich mateřských škol i všichni žáci naší základní školy dostali jedinečnou nabídku trávení volného času a získali tak informace o letních extrémních sportech. Celé dvě hodiny plné adrenalinu střídaného s možností si vyzkoušet freestylová BMX kola a koloběžky naše děti využily v hojném počtu.

Dnešní doba plná počítačové techniky, internetu, videoher, mobilů, televize a jiných médií dětem vytváří pohodlí, které jim, aniž si to dokážou uvědomit, ubírá čas pro další či jiné možnosti rozvíjení své osobnosti. Všechny činnosti spojené s dnešní dobou dětem berou čas na pohyb či jinou prospěšnou činnost. AUTHOR BACK TO SCHOOL motivuje děti ke sportu, preventivně působí proti obezitě, rozvíjí talent a schopnosti dětí.

Pořádající agentura VSA Xtreme ( VSA Extreme ) neboli Valenta Sport Agency je produkční agentura, která byla založena v roce 2006 Janem Valentou, profesionálním sportovcem, trojnásobným mistrem světa ve freestyle BMX (kat. master) a jediným českým účastníkem hlavních X-GAMES v Los Angeles (2011). Od roku 2014 funguje pod společností VSA Xtreme s.r.o. Nyní jsou kompletní ucelený tým české rodinné firmy s působením po celé Evropě, který dělá svoji práci rád v bezkonkurenční kvalitě a ceně. A i my jsme je ocenili bouřlivými potlesky.

Níže naleznete odkaz na fotogalerii na facebooku, kterou vytvořili VSA Xtreme.

https://www.facebook.com/pg/VSA.Xtreme/photos/?tab=album&album_id=10154597165148239

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny