Barevný volejbal 2. kolo

Tentokrát jsme se vydali na ZŠ Bezručovu, poměřit si síly se známými a kvalitními soupeři. Hlavně ti starší hrají volejbal většinou závodně a mají za sebou zimní soutěže okresního a krajského přeboru. Také jsme byli trochu oslabeni, chyběl David Podroužek a dva „páťáci“ vyrazili do Třebše na vybíjenou. Nejlepší byli tentokráte žlutí nejmladší – Matěj Kněžour, Vítek Plíva a Tomáš Jenáček, kteří ve své kategorii zvítězili. Druhé místo patřilo Lukáši Radovi, Tomáši Werbnému a Tomáši Czarnikovi. V oranžové a červené barvě tentokráte exelovali Plotiště a v modré ZŠ Bezručova. Na stupně vítězů jsme již v jiné barvě nedosáhli, nejlepší byli modří – 4. místo. Hráli za ně: Nikola Götzová, Kryštof Smugala, Norbert Kodym a Nela Hrudková. Pochvala patří všem hráčům, i těm, kteří zůstali ve škole, protože se nevešli na soupisku.¨

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny