Barevný volejbal finišuje

Volejbalisté bodovali v posledním kole Ligy hradeckých škol, a to v některých barvách velmi úspěšně. Nejmenší získali ve žluté barvě 1. místo – tentokráte družstvo ve složení Denisa Flégrová, Kristina Kodymová a Tomáš Czarnik z 3. A. Velká gratulace. Oranžovým se moc nedařilo, ale bojovali ve věkově vyšší kategorii, tak tentokrát bez medaile. Červení si vybojovali v konkurenci šesti škol krásné 2. místo v sestavě Adam Kněžour, Thuong a Anička Říhová/ všichni 5.A/. A modří se zasadili o 3. místo – Nikola Götzová, David Podroužek a Nela Hrudková z šesté třídy. Každé družstvo obdrželo sladkou cenu, tričko s volejbalovým logem a první tři družstva v každé kategorii si odnesla medaile. Děti nezískaly tato umístění zadarmo, celý rok pilně trénovaly a průběžně se zlepšovaly. V kroužku se dětem líbí a většina z nich chce pokračovat i příštím školním roce.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny