Barevný volejbal – Malí volejbalisté

Děti z kroužku barevného volejbalu mají za sebou tento školní rok již několik akcí. V říjnu se úspěšně zúčastnily Festivalu barevného volejbalu, který pořádala TJ Slavia HK. Tereza Klímová a Lucie Hrubešova ze 4. A obsadily 3. místo v oranžové barvě. V listopadu se někteří přihlásili na nedělní volejbalový kemp, kde se naučili, jak správně trénovat jednotlivé herní činnosti a upevnili si kondičku s ligovými hráči Slavie. Poslední akcí byla prosincová liga škol, která se uskutečnila v kuklenské hale. Děti bojovaly ze všech sil, ale tentokrát nestačily na oddílové hráče z Plotišť. Přesto lze pochválit především ty nejmenší, kteří hráli ve starší kategorii.  Ve „žlutých“ byli hráči 3. třídy Martin Perný a Dominik Malina nakonec druzí. V oranžové barvě obsadili 3. místo Jakub Kolář a Vítek Plíva a 1. místo ve druhé skupině patří hráčkám 5. A Kristýně Baladové a Natálce Antošové.

Poděkování patří jako vždy rozhodčím, žákům 7. – 9. tříd. Pokud má někdo zájem, může začít a připojit se. Kroužek se koná každý čtvrtek od 14,00 hodin ve sportovní hale.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny