Celoroční projekt 5. A v březnu a dubnu

Oba měsíce bylo co slavit. Březen jsme věnovali hodně rukodělné práci. Začali jsme Dnem žen, kdy jsme vyrobili karafiátky a přáníčka a roznesli je všem našim ženám – od vyučujících, přes kuchařky a paní hospodářku. Byly příjemně překvapené. Oslavili jsme měsíc knihy návštěvou a besedou v knihovně. Přelom měsíců byl ve znamení oslav Velikonoc a zase vyrábění.. V angličtině Easter, v češtině i matematice.. . Připomněli jsme si Den učitelů, který se hodil k vlastivědě.
Duben jsme zakončili „oslavou“ Dne Země. V týmech jsme vyráběli ekostavby. Proč ekostavby? Neznečišťují prostředí a ještě jsme recyklovali odpad. A samozřejmě jsme se podíleli na úklidu okolí školy zakončené ve sběrném dvoře.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny